Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.01.2010 06:51:38 

Sportovní klub Městské policie Kadaň

Aktuality a články.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Týden evropské mobility v Kadani.
 
Náš klub se podílel mimo jiné i na programu a zajištění průběhu evropského týdne mobility v Kadani ve spolupráci s Odborem ŽP při MěÚ Kadaň.
 
18.9.2009
Závody škol a školek - Rooseveltovy sady  v Kadani.
 
Jednalo se o mini závod -běh, koloběžka, kolečkové brusle.
Nešlo o vítěze, ale o radost s pohybu. Mimo jiné se zde děti dozvěděly, že je lepší býti závislý  na sportu než na jiných škodlivých závislostech jako je například alkohol,  cigarety, drogy.
Na konci závodu každého čekala sladká odměna.
 
 
 
20.9.2009
Cyklo výlet s veřejností.
 
Byla plánovaná projížďka na kolech pro širokou veřejnost s dětmi. Nakonec nikdo nepřišel, škoda. Projeli jsme si tedy trasu alespoň sami.
Jelo se na cyklostezku, do Zásady na kozí farmu s exkurzí a ochutnávkou kozích produktů. Dále jsme pokračovali do Klášterce n/Ohří. Zde se mělo jít s veřejností původně na věž.
Nevím kde byla chyba, veřejnost přišla o pěkný zážitek.
Akci organizovalo opět ŽP Kadaň.
 
 
 
 
  
 
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Běh do Zásady 17.5.2009

Na závod škol se dostavilo pouze 11 dětí, to pro nás byla studená sprcha a trpká zkušenost. Asi naše školy o sport nemají zájem. Propagace byla dostatečná, ale nic naplat. Byla naše chyba, že jsme nedali termín do všedního dne? Nebo to bylo moc brzy? Navzdory malé účasti v závodu pro školy, jsme se nevzdávali naděje v lepší účastna hlavním závodu od 11h. 
Byla to škoda, protože jsme měli pro děti nachystáno mnoho cen a medailí. Mimojiné zde byla i projížďka na motorovém hasičském člunu s velmi ochotným velitelem kadaňských hasičů Martinem Apolenem.
Desátá hodina rozhodla. Začali se rojit závodníci. Dost se nám ulevilo, když se přihlásilo alespoň 30 závodníků. I když jsme byli připraveni i na 200 a více.V jedenáct výstřel startovací pistole rozhýbal dav závodníků. Hlavní rozhodčí Antonín Pulec již sleduje ubíhající čas. Doprovodný cyklista jede za posledním závodníkem a ještě stihne natáčet video. Všichni doběhli, nikomu se nic nestalo. Dle všeho byli lidé spokojeni. Celý tým pracoval jak dobře namazaný stroj. Vše proběhlo tak jak má, jen tiskárna netiskla. Později byly výsledky dány na internet. Pochmurné myšlenky odplavaly. Skoro vše parádní a dle mých představ. Děkuji ještě jednou všem, účastníkům a organizátorům závodu. Naplnilo mne to skvělou atmosférou. Největší díky patří sponzorům : Severočeské doly a.s. Chomutov, Město Kadaň, E.S.B. sport Kadaň, Masáže Leor, Stanislav Mareš-Voda-Topení-Plyn.

Počasí: slunečno, teplota 22 °C
 
                                                                                                                                                                                                                    v.f.
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek